Merhaba,

Grafik tasarımcı olarak 2009 yılından bu yana reklam ve tasarım sektöründe hizmet vermekteyim. İşin mutfağı saydığımız matbaa ile başlayan yolculuk, grafik tasarım hizmeti veren tanıtım ofisleri, kreatif reklam ajansları, kurumsal şirketler derken şimdi freelance grafiker olarak devam ediyor. Bu süreçte sektörün farklı noktalarında birçok projede çalışma imkanı buldum. Edindiğim tecrübe ve birikimin yanında, sürekli değişen grafik tasarım trendlerinide yakından takip ederek, edindiğim özgün ve yenilikçi bakış açısını yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum.

Amacım, görsel iletişimin gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde, yaratıcı tasarım fikirleri üreterek markanızı hedef kitlenize etkili ve hızlı şekilde anlatabilmek. Logo tasarım, ambalaj tasarımı, katalog tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, broşür tasarımı gibi baskıya yönelik ihtiyaçlarınızın yanında web tasarım, mailing, banner tasarımı, hareketli grafik video animasyonu ile sosyal medya tasarımı gibi grafik tasarım alanında kreatif çözümler sunuyorum.

Ayrıca e-ticaretin geldiği nokta itibariyle ihtiyaç duyulan ürün dekupe etme, ölçülendirme, retouch süreçleri ile sosyal medya platformlarına yönelik post tasarımı ve grafik animasyonları hazırlıyorum. Freelance grafik tasarım hizmetleri ile yüksek reklam ajansı maliyetlerinizi minimize ederek özgün ve kreatif tasarımlar sunduğum bu platformda sizde markanızı bir adım ileriye taşımak için iletişime geçebilirsiniz.

Yepyeni projelerde buluşmak dileğiyle…

%d blogcu bunu beğendi: