Flyer / Broşür tasarımı

Işık Plastik, Policam markasıyla Black XT Akrilik Levha üretimine başladığını müşterilerine duyurmak istedi. Bu doğrultuda hem flyer / broşür tasarımı hem de mailing tasarımı için ortak bir görsel dizayn hazırlandı.

Işık Plastik was supposed to announce to its customers that it started the production of Black XT Acrylic Sheets under the brand of Policam. In this direction, we thought that we could use a single-page design for both flyer and mailing.

Flyer / Broşür tasarımı
Policam Flyer / Mailing Tasarımı

Policam Black XT Akrilik Levha, Mobilya, Cam, Tabela, Reklam, Otomotiv, Teşhir ve günlük kullanım gibi daha birçok potansiyel uygulamalar için mükemmel bir malzemeydi. Hazırlayacağımız flyer tasarımı içerisinde çeşitli kullanım alanlarından görsel örnekler vermek iyi bir fikir olacaktı.

Policam Black XT Acrylic Sheet was an excellent material for many potential applications such as Furniture, Glass, Signage, Advertising, Automotive, Display and daily use. It would be a good idea to give visual examples of various usage areas within the flyer design we will prepare.

Flyer / Broşür tasarımı
Flyer / Broşür tasarımı

Bu malzemenin kullanıldığı ürünleri, yine aynı malzeme ile yapılabilir kutu standlar çizerek üzerine yerleştirdik. Siyah ve marka rengi olan kırmızıyı kullanarak grafik tasarımda bir bütün oluşturmayı hedefledik.

We placed the products using this material on them by drawing box stands that can be made with the same material. We aimed to create a whole in the design by using black and the brand color red.

Flyer / Broşür tasarımı

Flyer Tasarım ölçüsü: 148 x 210 mm

Flyer / Broşür tasarımı
Flyer / Broşür tasarımı
Flyer / Broşür tasarımı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s