Dünyaca ünlü oyuncak ve hobi markalarını Türkiye ile buluşturan Necotoys firması için geniş ürün yelpazesini sergileyebileceği, parekende ve B2B müşterilerine rehber olabilecek bir ürün kataloğuna ihtiyaç vardı.

Necotoys in Turkey; The distributor of the world-famous brands of toys and hobbies is a product catalog that has a wide range of products to guide their customers in retail and B2B side.

Kapak tasarımında çocuk görselleri ile birlikte kurumsal renk olan kırmızıyı bir arada kullanarak firma-hedef kitle bütünleşmesi ile bu mutlu tablonun oluşmasına Necotoys’un sevilen güçlü markalarının katkısı betimlenmeye çalışıldı. Katalog içerisinde yer alan tüm marka ve lisanslar merkez noktası oluşturması amacıyla dairesel formda yazıldı. İç sayfalar ise her marka ve lisansın kendi tasarım rehberleri doğrultusunda bölümlendirilerek farklı dünyalar oluşturuldu.

The cover especially designed in red color with child’s visuals. All trademarks and licenses included in the catalog were written in circular form. With this integration, we point out Necotoys’ popular strong brands to hit company-target.

Product Catalogue
Size 210×297 mm
208 Pages, Printed in Turkey

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s