Kişiye Özel Noel Süsleri
Sizin için bu yılın en önemli olayı neydi? Kayak yapmayı mı öğrendiniz? Yada hayatınıza katılan evcil hayvanınıza, güzel bir sürpriz yapmak istiyor olabilirsiniz. İşte bu amaçla çıktığımız yolda, çeşitli alanlarda vektörel karakter tasarımları hazırlayarak insanlara kendisiyle özdeşleştirdiği kompozisyonlar sunmaya çalıştık.

Christmas Ornaments Personalized
What was the most important event of the year for you? Did you learn to ski? Or you may want to give a nice surprise to your pet that has joined your life. For this reason, on the way we started, we tried to present compositions that people identify with themselves by preparing vector character designs in various fields.

Birbirinden farklı alanlarda hazırlanan çizimlerin yanında gönderilen görselleri karikatürize ederek daha özel çalışmalar elde ettik. Ardından yılbaşı temalı çerçeve ile birleştirilen tasarımlar noel için harika süslere dönüştüler.

We achieved more special works by cariculating the images sent next to the drawings prepared in different fields. Then the designs combined with the Christmas themed frame turned into wonderful decorations for Christmas.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s